Wideokonferencja z Łukaszem Mikołajczykiem, wojewodą wielkopolskim

15.10.2020

Na zdjęciu przedstawiciele powiatu średzkiego podczas wideokonferencji z wojewodą.

W środę, 14 października br. starosta Ernest Iwańczuk oraz wicestarosta Małgorzata Wiśniewska-Zabłocka wzięli udział w wideokonferencji wojewody wielkopolskiego z udziałem przedstawicieli NFZ, Miasta Poznań, starostów pozostałych powiatów wielkopolskich oraz prezesów szpitali. Spotkanie dotyczyło aktualnej sytuacji epidemiologicznej w Wielkopolsce oraz działań jakie są i będą podejmowane w celu zmniejszenia ryzyka zakażeniem koronawirusem.

Następnie starosta, wicestarosta oraz burmistrz Piotr Mieloch rozmawiali z prezesem Szpitala Średzkiego Pawłem Dopierałą o sytuacji epidemiologicznej w naszym powiecie oraz o przygotowaniach do otwarcia oddziału dla pacjentów z COVID-19 w naszej placówce.

Na zdjęciu przedstawiciele powiatu i gminy podczas wideokonferencji z przedstawicielami Szpitala Średzkiego.