A A A | zmień kontrast | Mapa strony | język: pl en de | rss ico-rss | ico-bip
logo-sroda-wlkp
Jesteś tutaj:

Mistrzostwa Powiatu Średzkiego w Szachach już za nami

W kategorii kobiet zwyciężyła Anna Gawlak (4 pkt.), II miejsce zajęła Nicole Węcławiak (3 pkt.), a III miejsce Oliwia Mazur (3 pkt.). Wśród mężczyzn I miejsce zajął Jan Skrzypiński (7 pkt.), II miejsce zdobył Krzysztof Rozmiarek (5,5 pkt.), a III Joachim Borowicz (5 pkt.).

17.11.2021

14 listopada w Ośrodku Kultury w Środzie Wielkopolskiej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Średzkiego w Szachach. W zawodach wzięło udział 30 zawodników, w tym 3 kobiety. W rywalizacji uczestniczyli gracze bez limitu wiekowego.
W kategorii kobiet zwyciężyła Anna Gawlak (4 pkt.), drugie miejsce zajęła Nicole Węcławiak (3 pkt.), a trzecie miejsce Oliwia Mazur (3 pkt.). Wśród mężczyzn pierwsze miejsce zajął Jan Skrzypiński (7 pkt.), drugie miejsce zdobył Krzysztof Rozmiarek (5,5 pkt.), a trzecie Joachim Borowicz (5 pkt.).

Zwycięzcy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Środzie Wielkopolskiej. Gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom Mistrzostw.
Niedzielne zawody zorganizowało Starostwo Powiatowe w Środzie Wlkp., Urząd Miejski w Środzie Wlkp., Ośrodek Kultury w Środzie Wlkp., Klub Sportowy „Hetman Środa Wlkp.”. Nad wszystkim czuwał Mich-Szach Michał Szymenderski.