Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składamy pracownikom PCPR, ŚDS, PPO-W w Szlachcinie, WTZ w Środzie Wlkp. oraz gminnych OPS podziękowania za wysiłek i trud wkładany w codzienną pomoc potrzebującym mieszkańcom powiatu ...

22.11.2021

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składamy pracownikom Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Środowiskowego Domu Samopomocy, Publicznej Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Szlachcinie, Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz  gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej podziękowania za wysiłek i trud wkładany w codzienną pomoc  potrzebującym mieszkańcom powiatu.

Praca wykonywana przez pracowników socjalnych jest wielkim i odpowiedzialnym zadaniem. Niesiona przez Państwa pomoc jest piękną ale ciężką pracą, która wymaga podejmowania wielu trudnych decyzji, wykazania się empatią, wiedzą i wieloma umiejętnościami.  Na co dzień towarzyszycie ludziom zagubionym, cierpiącym, którzy  nie potrafią odnaleźć się w tak trudnej dziś rzeczywistości.

Dziękujemy!

Małgorzata Wiśniewska – Zabłocka                  Piotr Kasprzak                        Ernest Iwańczuk
                    Wicestarosta                       Przewodniczący Rady Powiatu          Starosta Średzki

21 listopada 2021 roku