„Dzień Seniora” w Krzykosach

W tak szczególnym dniu nie mogło zabraknąć gratulacji i wyrazów uznania, ale i podziękowań za pomoc, służenie dobrą radą i wsparcie jakie otrzymuje młode pokolenie od osób starszych. Słodki upominek od Powiatu Średzkiego seniorom wręczył starosta Ernest Iwańczuk.

22.11.2021

Tym razem obchodzony był w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Kole w Krzykosach. Wszystkich zebranych z okazji święta przywitał przewodniczący koła Zenon Dobroszczyk. W spotkaniu uczestniczyli m. in. starosta Ernest Iwańczuk, radna gminy Irena Gorzelańczyk – Ryś, sołtys Zygmunt Kołacki, oraz przedstawiciele kół ze Środy Wlkp. i Zaniemyśla.

W tak szczególnym dniu nie mogło zabraknąć gratulacji i wyrazów uznania, ale i podziękowań za pomoc, służenie dobrą radą i wsparcie jakie otrzymuje młode pokolenie od osób starszych. Były przemówienia, wiązanki kwiatów i słodki upominek od Powiatu Średzkiego, który seniorom wręczył starosta Ernest Iwańczuk.
Wszystkim seniorom życzymy dużo zdrowia oraz wielu lat aktywności!